Number one for English language teachers

Čo je onestopenglish

Onestopenglish je svetovou jedničkou medzi online zdrojmi materiálov určených pre učiteľov angličtiny. Ponúka viac ako 9,000 pracovných listov, vrátane plánov hodín, pracovných listov pre žiakov, audio a video materiálov i obrázkových kariet.

Onestopenglish je webová stránka obsahujúca materiály pre ucitelov, spravovaná spolocnostou Macmillan Education, ktorá je jednou z najväcších nakladatelstiev poskytujúca materiály pre výuku anglictiny.

Onestopenglish poskytuje neprieberné množstvo materiálov pre ucitelov anglictiny. Všetky materiály sú vytvárané našim tímom profesionálnych ucitelov a autorov a sú rozdelené do okruhov, ako sú Skills, Grammar a Vocabulary, Business and ESP, Exams a Young Learners. Vdaka  tomu vždy nájdete, co práve hladáte.

Clenovia Onestopenglish sa môžu prihlásit k službe Staff Room – táto cast je platená a umožnuje prístup k materiálom, ktoré nie sú prístupné iným ucitelom.

Predplatte si vstup do Staff Room a získajte:

  • prístup do celej databázy 9,000 pracovných listov, ktoré môžete prehladávat podla veku študentov, ich úrovne a zamerania
  • pravidelné služby pre predplatitelov, vrátane nových materiálov každý týžden
  • každý týžden lekciu na základe clánku z Guardian Weekly
  • velký výber audio materiálov so zjednodušenými pripravenými plánmi hodín
  • množstvo pesniciek, hier, videí a obrázkových kariet pre deti, našu kompletnú fonetickú sadu Onestop Phonics

Ci už ucíte deti, mládež, dospelých alebo vysoko postavených manažérov, na onestopenglish nájdete všetko pre Vaše všeobecné i odborné kurzy.

To všetko len za 42 libier na rok – lepšiu ponuku na internete nenájdete.Pre koho je onestopenglish?
Ako sa dostanem do Staff Room?
Ponúkate predplatné pre školy?
Kolko stojí predplatné pre Staff Room?
Akým spôsobom môžem zaplatit?
Môžem platit v slovenských korunách?
Kontaktujte distribútora nakladatelstva Macmillan

Anchor Point:1Pre koho je onestopenglish?

Momentálne má onestopenglish viac ako 700,000 registrovaných uživatelov vo viac ako stovke krajín po celom svete. Onestopenglish môžu používat všetci ucitelia anglictiny. Onestopenglish ponúka kvalitné materiály, ktorým môžete dôverovat. Materiály sú sprevádzané jasnými a podrobnými návodmi a obsahujú všetko, co potrebujete – sami si už nic pripravovat nemusíte. Na stránkach nájdete materiály v britskej i americkej anglictine. Aktivity sú jasne oznacené vekom a úrovnou, a preto si z uvedených možností jednoducho vyberiete.

Anchor Point:2Ako sa dostanem do Staff Room?

Kliknite na akúkolvek aktivitu, ktorá je oznacená zlatým klúcom, aby ste si mohli zakúpit prístup do Staff Room. Po zaplatení jednoducho prihlásite svoju e-mailovú adresu a pridelené heslo, a tým nadobudnete prístup k tisícom pracovných listov a dalších aktivít. Prístup do Staff Room si môžete tiež zakúpit pre Vašu školu ci inštitúciu (viac nižšie). Pokial si chcete prístup zakúpit teraz, kliknite tu.

Anchor Point:3Ponúkate predplatné pre školy?

Pokial chcete získat prístup pre školu ci inštitúciu, môžete využit zlavu urcenú pre viacero užívatelov. Kliknite tu pre zobrazenie cenníka pre školy. Školy na celom svete si kupujú prístup k onestopenglish. Odozva našich zákazníkov, škôl a institúcií ukazuje, že ucitelia považujú onestopenglish za súcast svojho profesionálneho vzdelávania, za spôsob, ktorým je možné sklbit rôzne zdroje a techniku a za bohatú databázu materiálov pre doplnenie výuky.

Anchor Point:4Kolko stojí predplatné pre Staff Room?

Prístup do Staff Room stojí rocne 42 libier pre jedného užívatela. Prístup si môžete zaplatit i v eurách (€53) a amerických dolároch ($68). V ponuke je i hromadná licencia pre školy a inštitúcie. Kliknite tu pre zobrazenie cenníka pre školy v librách, eurách a amerických dolároch.

Anchor Point:5Akým spôsobom môžem zaplatit?

Môžete platit kartami Visa, Mastercard, Maestro, Solo, Switch and American Express. Pre bezpecné platenie na internete môžete využit i službu PayPal. Pokial webová stránka neprijíma platbu Vašou kreditnou kartou, kontaktujte nás tu.

Anchor Point:6Môžem platit v slovenských korunách?

Náš platobný systém odcíta z Vášho úctu ekvivalent tridsiatich libier podla platného kurzu zo dna, kedy došlo ku transakcii. Môžete tiež zvolit možnost platit v amerických dolároch alebo eurách. Pre lepšiu predstavu o ciastke, ktorá Vám bude odcítaná z úctu, môžete použit kalkulacku pre prevod mien (táto služba je urcená iba pre orientáciu a onestopenglish nenesie zodpovednost za jej obsah).

Anchor Point:7Kontaktujte distribútora nakladatelstva Macmillan

Pokial mate záujem získat viac informácií o onestopenglish, kontaktujte zástupcu nakladatelstva Macmillan:

Macmillan Slovensko
Mgr. Daniela Krajnáková
Masarykova 24
081 79 Prešov
tel: (051)–77 63 147
fax: (051)–77 63 148
info@macmillan.sk
www.macmillan.sk

  • Share

Powered by Webstructure.NET

Access denied popup