Number one for English language teachers

Co je onestopenglish

Onestopenglish je světovou jedničkou mezi online zdoji materiálů pro učitele angličtiny. Nabízí přes 9,000 pracovních listů, včetně plánů hodin, pracovních listů pro žáky, audio a video materiálů i obrázkových karet.

Onestopenglish je webová stránka s materiály pro ucitele spravovaná spolecností Macmillan Education, jednoho z nejvetších nakladatelství materiálu pro výuku anglictiny.

Onestopenglish poskytuje nepreberné množství materiálu pro ucitele anglictiny.

Všechny materiály jsou vytváreny našim týmem profesionálních ucitelu a autoru a jsou rozdeleny do okruhu, jako jsou Skills , Grammar a Vocabulary, Business and ESP, Exams a Young Learners. Díky tomu vždy najdete, co práve hledáte.

Clenové Onestopenglish se mohou prihlásit ke službe Staff Room – tato cást je placená a umožnuje prístup k materiálum, které nejsou prístupné jiným ucitelum.

Predplatte si vstup do Staff Room a získejte:

  • prístup do celé databáze 9,000 pracovních listu, které mužete prohledávat dle veku studentu, úrovne a zamerení.
  • pravidelné služby pro predplatitele, vcetne nových materiálu každý týden
  • každý týden lekci na základe clánku z Guardian Weekly 
  • velký výber audio materiálu ke stažení s pripravenými plány hodin
  • radu písnicek, her, videa a obrázkových karet pro deti, naši kompletní fonetickou sadu Onestop Phonics

At ucíte deti, teenagery, dospelé nebo vysoce postavené manažery, na onestopenglish najdete vše pro Vaše obecné i odborné kurzy.

To vše jen za 42 liber na rok – lepší nabídku na internetu nenajdetePro koho je onestopenglish?
Jak se dostanu do Staff Room?
Nabízíte predplatné pro školy?
Kolik stojí predplatné pro Staff Room?
Jakým zpusobem mužu zaplatit?
Mužu platit v ceských korunách?
Kontaktujte distributora nakladatelství Macmillan

Anchor Point:1Pro koho je onestopenglish?

Momentálne má onestopenglish pres 700,000 registrovaných uživatelu ve více než stovce zemí na celém svete. Onestopenglish mohou využívat všichni ucitelé anglictiny. Onestopenglish nabízí kvalitní materiály, kterým mužete duverovat. Materiály jsou dopravázeny jasnými a podrobnými návody a obsahují vše, co potrebujete – sami si už nic pripravovat nemusíte. Na stránkách najdete jak britskou, tak americkou anglictinu. Aktivity jsou jasne oznacené vekem a úrovní, a proto si ze všech jednoduše vyberete.

Anchor Point:2Jak se dostanu do Staff Room?

Kliknete na jakoukoliv aktivitu, která je oznacena zlatým klíckem, abyste si mohli zakoupit prístup do Staff Room. Po zaplacení se jednoduše prihlásíte svojí e-mailovou adresou a prideleným heslem a již máte prístup k tisícum pracovních listu a dalších aktivit. Prístup do Staff Room si mužete také zakoupit pro Vaši školu ci instituci (více viz níže). Pokud si chcete prístup zakoupit nyní, kliknete zde.

Anchor Point:3Nabízíte predplatné pro školy?

Pokud chcete získat prístup pro školu ci instituci, mužete využít slevu poskytovanou více uživatelum. Kliknete zde pro zobrazení ceníku pro školy. Školy na celém svete si kupují prístup k onestopenglish. Odezva našich zákazníku, škol a institucí, ukazuje, že ucitelé považují onestopenglish za soucást svého profesního vzdelávání, za  zpusob, jak skloubit ruzné zdroje a techniku a za bohatou databázi materiálu pro doplnení své výuky.

Anchor Point:4Kolik stojí predplatné pro Staff Room?

Prístup pro Staff Room stojí rocne 42 liber pro jednoho uživatele. Prístup si mužete zaplatit i v eurech (€53) a amerických dolarech ($68). V nabídce je i hromadná licence pro školy a instituce. Kliknete zde pro zobrazení ceníku pro školy v librách, eurech a amerických dolarech.

Anchor Point:5Jakým zpusobem mužu platit?

Mužete platit kartami Visa, Mastercard, Maestro, Solo, Switch and American Express. Pro bezpecné placení na internetu mužete využít i službu PayPal. Pokud webová stránka neprijímá platbu Vaší kreditní kartou, kontaktujte nás zde.

Anchor Point:6Mužu platit v ceských korunách?

Náš platební systém odecte z Vašeho úctu ekvivalent tricet liber dle platného kurzu ze dne, kdy došlo k transakci. Mužete také zvolit možnost platit v amerických dolarech nebo eurech. Pro lepší predstavu o cástce, která Vám bude odectena z úctu, si mužete udelat pomocí kalkulacek pro prevod men. (tato služba je urcena pouze pro orientaci a onestopenglish nenese odpovednost za její obsah).

Anchor Point:7Kontaktujte distributora nakladatelství Macmillan

Pokud si chcete získat informace o onestopenglish, kontaktujte zástupce nakladatelství Macmillan:

Macmillan Education
Šumavská 15
602 00 Brno
tel: 541 592 335
info@macmillan.cz
www.macmillan.cz

  • Share

Powered by Webstructure.NET

Access denied popup